foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg

Goese Mixed Hockey Club

De mooiste hockeyclub van Zeeland

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 J6E1 Micka Franken V3 - B
16:45 - 17:45 J8E1 Demi Vermeule V2 - B
16:45 - 17:45 M6E1 Lotte Valkier V1 - B
16:45 - 17:45 M6E2 Rosalie van Gilst V2 - A
16:45 - 17:45 M8E1 Marlie Berman V1 - A
16:45 - 17:45 M8E2 Anne Hollemans V3 - A
18:00 - 19:15 JD1 Carsten Huiskamp
Micka Franken
V3 - A
18:00 - 19:15 MB3 Caspar Grubben
Rutger Koole
V2 - B
18:00 - 19:15 MC1 Eric van Gilst V1 - A
18:00 - 19:15 MD1 Anne Hollemans V1 - B
18:00 - 19:15 MD2 Marlie Berman V2 - A
18:00 - 19:15 MD3 Rosalie van Gilst V3 - B
19:15 - 20:15 JB1 Carsten Huiskamp V1 - B
19:15 - 20:15 JC1 Milou Kentin
Anne Hollemans
V2 - B
19:15 - 20:15 MB1 Eric van Gilst V1 - A
19:15 - 20:15 MB2 Ronny Bosselaar V3 - B
19:15 - 20:15 MC2 Marlie Berman V2 - A
19:15 - 20:15 MC3 Demi Vermeule V3 - A
20:15 - 21:30 MA1 Xander Kentin
Eric van Gilst
V1 - A
20:15 - 21:30 MA2 Carsten Huiskamp V1 - B
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 20:00 D1 Carsten Huiskamp V1 - CD
19:00 - 20:15 JA1 Jeroen van Duikeren V1 - AB
20:00 - 21:15 Six-a-side Merlijn van Duikeren V1 - CD
20:15 - 21:45 H1 Jeroen van Duikeren V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Instroom Trainingsgroep V3 - B Caspar Grubben Rutger Koole
16:45 - 17:45 Keepers E-tjes Trainingsgroep V1 - D CIOS training jongste jeugd keepers
16:45 - 17:45 benjamins/funky Marlie Berman V3 - A
16:45 - 17:45 J6E1 Micka Franken V3 - C
16:45 - 17:45 M6E1 Rosalie van Gilst V1 - AB
16:45 - 17:45 M8E1 Milou Kentin V1 - C
16:45 - 17:45 MF1 Anne Hollemans V2 - A
16:45 - 17:45 MF2 Lotte Valkier V2 - B
16:45 - 17:45 Mixed F1 Demi Vermeule V2 - C
18:00 - 19:00 Keepers E-tjes Trainingsgroep V1 - D Cios training jongste jeugd keepers E/D
18:00 - 19:00 J8E1 Micka Franken V1 - C
18:00 - 19:15 JD1 Carsten Huiskamp V1 - AB
18:00 - 19:00 M6E2 Rosalie van Gilst V3 - CD
18:00 - 19:00 M8E2 Anne Hollemans V3 - AB
18:00 - 19:15 MD2 Marlie Berman V2 - AB
18:00 - 19:15 MD3 Demi Vermeule V2 - CD
19:15 - 20:45 JB1 Carsten Huiskamp V1 - CD
19:15 - 20:30 MA2 Ronny Bosselaar V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 MC1 Eric van Gilst V1
16:45 - 18:00 MC3 Milou Kentin V2
17:45 - 19:00 MD1 Anne Hollemans V3 - AB
18:00 - 22:00 Deltalent Trainingsgroep V3 - CD korfbal
18:00 - 19:15 JC1 Merlijn van Duikeren V1 - AB
18:00 - 19:15 MB1 Eric van Gilst V1 - CD
18:00 - 19:15 MB3 Milou Kentin V2 - AB
18:00 - 19:15 MC2 Marlie Berman V2 - CD
19:15 - 20:30 JA1 Carsten Huiskamp V1 - AB
19:15 - 20:30 MA1 Eric van Gilst V1 - CD
19:15 - 20:30 MB2 Ronny Bosselaar V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 D1 Eric van Gilst V1
20:00 - 21:30 H1 Eric van Gilst V1

Contact

Adres
Sportpark Het Schenge
Geldeloozepad 5d
4463 AD Goes

Postadres
Westhavendijk 70
4475AE, Wilhelminadorp

Sponsoren