foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg

Goese Mixed Hockey Club

De mooiste hockeyclub van Zeeland

 

Diensten

zaterdag 24 februari 2018 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Joes van den Hoek  
14:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Koen Blaak  
zondag 25 februari 2018 
08:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Julius Burger  
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Isa Steenhart  
14:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Ilse Nieuwenhuijse  
zaterdag 10 maart 2018 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Karlijn Kint Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Maud Roelofsen Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Anna Roussi Daverveldt Bardienst 
09:00 - 18:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Janne Lindenbergh Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:00  Ilke Hendry Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Esmee Dalebout Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Isa Franse Bardienst 
12:00 - 15:00  Kim Ditzel Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Ilse Traas Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Luna Burger Bardienst 
zaterdag 17 maart 2018 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lotte van Remortel Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Guillaume Boer Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Hadda Bastiaansen Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lucinda Poelman Bardienst 
09:00 - 18:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Daan Kloosterman Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van MariĆ«lle Koole Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn Timmerman Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Floris-Jan van Fraassen Bardienst 
12:00 - 15:00  Fleur Zoeteweij Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Vera Hofker Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Maria Isabella Verhoef Bardienst 
zondag 18 maart 2018 
12:00 - 14:30  Sophie Wolbers Bardienst 
12:00 - 14:30  Evy van Weelden Bardienst 
12:00 - 17:00  Barhoofd 
14:30 - 17:00  Sjoerd Inja Bardienst 
14:30 - 17:00  Carel Bekedam Bardienst 
zaterdag 24 maart 2018 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isa de Regt Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Feline Elenbaas Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Eva Hoezen Bardienst 
09:00 - 18:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Indy Haemers Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jan Dierkx Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Guus Nieuwenhuijse Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Nicolau Huistra Puig Bardienst 
12:00 - 15:00  Maria Eigenraam Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Lotta Janse Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Mea Traas Bardienst 
zaterdag 7 april 2018 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Thijmen Lavooij Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Iris Fierloos Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Yenthe Jansens Bardienst 
09:00 - 18:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Maarten Kodde Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sascha Northolt Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Roos Korteweg Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Maud van de Vrie Bardienst 
12:00 - 15:00  Jesse Slager Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Rob Bart Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Demi Vermeule Bardienst 
zondag 8 april 2018 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Anne-Floor Suylen Bardienst 
12:30 - 14:30  Alexandra Spelier Bardienst 
12:30 - 17:00  Barhoofd 
14:30 - 17:00  Kylan Groen Bardienst 
14:30 - 17:00  Carel Bekedam Bardienst 
zaterdag 14 april 2018 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lotte Dieleman Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lynn de Keijzer Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sky Kroezemann Bardienst 
09:00 - 18:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Sara van Bennekom Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Rutger Koole Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Esmee de Boe Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tess Claessens Bardienst 
12:00 - 15:00  Isa Goetheer Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Bo Hoezen Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Summer van Schaik Bardienst 
zaterdag 21 april 2018 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fenna Borg Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Charlotte Huibregtse Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fleur Jansens Bardienst 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lucinda Poelman Bardienst 
09:00 - 18:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Lucas Felius Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Nienke Waleboer Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Eva Schrijver Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lara van Huet Bardienst 
12:00 - 15:00  Levi van Dongen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Larissa Nieuwenhuis Bardienst 
15:00 - 18:00  Meeuwes de Koeijer Bardienst 
zondag 22 april 2018 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Mila Platier Bardienst 
12:30 - 14:30  Lonneke Koopman Bardienst 
12:30 - 17:00  Barhoofd 
14:30 - 17:00  Ties Giele Bardienst 
14:30 - 17:00  Job van den Hoek Bardienst 

Contact

Adres
Sportpark Het Schenge
Geldeloozepad 5d
4463 AD Goes

Postadres
Duke Ellingtonlaan 24
4462 LK Goes

Sponsoren