foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg

Goese Mixed Hockey Club

De mooiste hockeyclub van Zeeland

 
Dit schema loopt van 14-12-2020 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J8E1 Joes van den Hoek V1 - CD
17:30 - 18:30 M6E1 Annebel van Gilst V2 - CD
17:30 - 18:30 M6E2 Rosalie van Gilst V2 - AB
17:30 - 18:30 M8E1 Milou Kentin V3 - CD
17:30 - 18:30 MD1 Anne Hollemans V1 - AB
17:30 - 18:30 Mixed F1 Lotte Spee V3 - B
17:30 - 18:30 MixedF2 Thije Elenbaas V3 - A
18:45 - 20:00 JD1 Rosalie van Gilst V1 - AB
18:45 - 20:00 MC1 Anne Hollemans V1 - CD
18:45 - 20:00 MD2 Amber Vermeule
Filip van Gurp
V2 - AB
18:45 - 20:00 MD3 Milou Kentin
Joes van den Hoek
V2 - CD
20:00 - 21:15 JA1 V1 - AB
20:00 - 21:15 MA2 Milou Kentin V1 - CD
20:00 - 21:15 MB2 Rosalie van Gilst V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 JC1 Anne Hollemans V1 - AB
17:30 - 18:45 JC2 Laurens Anthonise V1 - CD
17:30 - 18:30 MC2 Milou Kentin V2 - AB
18:00 - 21:00 Deltalent Trainingsgroep V3 Togo
18:45 - 20:00 MB1 Eric van Gilst
Jan Dirk Stuurwold
V1 - CD
18:45 - 20:00 MB3 Milou Kentin V2 - AB
20:00 - 21:15 D1 V1 - AB
20:00 - 21:15 MA1 Bram Hage
Eric van Gilst
V1 - CD
20:00 - 21:15 Six-a-side V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J8E1 Laurens Anthonise V1 - CD
17:30 - 18:30 M6E1 Anne Hollemans V2 - AB
17:30 - 18:30 M6E2 Rutger Koole
Rutger Koole
V2 - CD
17:30 - 18:30 M8E1 Annebel van Gilst V1 - AB
17:30 - 18:30 Mixed F1 Lotte Spee V3 - AB
17:30 - 18:30 MixedF2 Thije Elenbaas V3 - CD
18:45 - 19:45 JC1 Anne Hollemans V1 - CD
18:45 - 19:45 JC2 Laurens Anthonise V1 - AB
18:45 - 19:45 JD1 Rutger Koole V2 - AB
19:00 - 21:00 Six a side Trainingsgroep V3
19:45 - 20:45 MA2 Laurens Anthonise V1 - CD
19:45 - 20:45 MC1 Anne Hollemans V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MB2 Rutger Koole V1 - CD
17:30 - 18:30 MD2 Amber Vermeule
Filip van Gurp
V1 - AB
17:30 - 18:30 MD3 Rosalie van Gilst V2 - AB
18:00 - 21:00 Deltalent Trainingsgroep V3
18:30 - 19:30 MB1 Eric van Gilst
Jan Dirk Stuurwold
V1 - AB
18:30 - 19:30 MB3 Rutger Koole V2 - AB
18:30 - 19:30 MC2 Rosalie van Gilst V2 - CD
18:30 - 19:30 MD1 Amber Vermeule V1 - CD
19:30 - 20:45 MA1 Bram Hage
Eric van Gilst
V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 JA1 Merlijn van Duikeren V1 - CD
19:30 - 21:00 H1 Dillon de Groot V1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:15 Fun Hockey Marijn Riemens V3 - AB

Contact

Adres
Sportpark Het Schenge
Geldeloozepad 5d
4463 AD Goes

Postadres
Westhavendijk 70
4475AE, Wilhelminadorp

Sponsoren