foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg

Goese Mixed Hockey Club

De mooiste hockeyclub van Zeeland

 

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thijs den Boer
Trainer Thijs den Boer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gilze-Rijen D1 Souburgh D1
Goes D1 Feijenoord D1 12:45
Prinsenbeek D1 Zevenbergen D1
Tempo D1 DDHC D1
Udenhout D1 Olympia D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Walcheren D1 10 20 6 2 2
2 Olympia D1 10 20 6 2 2
3 DDHC D1 10 20 6 2 2
4 Tempo D1 10 19 6 1 3
5 Souburgh D1 10 18 5 3 2
6 Prinsenbeek D1 10 16 5 1 4
7 Feijenoord D1 10 15 4 3 3
8 Zevenbergen D1 10 11 3 2 5
9 Goes D1 10 7 2 1 7
10 Udenhout D1 10 6 1 3 6
11 Gilze-Rijen D1 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Feijenoord D1 12:45 thuis - Veld 1
15 mrt MHC Olympia D1 n.n.b uit
22 mrt HC Gilze Rijen D1 12:45 thuis - Veld 1
29 mrt Hockeyclub Zevenbergen D1 n.n.b uit
19 apr DDHC D1 n.n.b uit
10 mei MHC Tempo D1 12:45 thuis - Veld 1
17 mei HC Walcheren D1 n.n.b uit
24 mei Hockeyclub Prinsenbeek D1 12:45 thuis - Veld 1
7 jun Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1 12:45 thuis - Veld 1
14 jun MHC Udenhout D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
DDHC D1 Tempo D1 1-0
Souburgh D1 Gilze-Rijen D1 8-2
Zevenbergen D1 Prinsenbeek D1 2-1
Olympia D1 Udenhout D1 2-0
Feijenoord D1 Goes D1 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Gilze-Rijen D1 Feijenoord D1 0-3
Goes D1 Olympia D1 1-4
Tempo D1 Walcheren D1 2-1
Udenhout D1 Zevenbergen D1 2-5
Prinsenbeek D1 DDHC D1 0-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Walcheren D1 Prinsenbeek D1 4-2
DDHC D1 Udenhout D1 3-0
Gilze-Rijen D1 Goes D1 1-2
Zevenbergen D1 Olympia D1 1-1
Souburgh D1 Tempo D1 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Olympia D1 DDHC D1 5-4
Udenhout D1 Walcheren D1 4-4
Prinsenbeek D1 Souburgh D1 2-1
Tempo D1 Feijenoord D1 2-0
Goes D1 Zevenbergen D1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Feijenoord D1 Prinsenbeek D1 1-1
Souburgh D1 Udenhout D1 1-1
Walcheren D1 Olympia D1 1-2
DDHC D1 Zevenbergen D1 1-0
DONDERDAG 10 OKTOBER 2019
Prinsenbeek D1 Gilze-Rijen D1 7-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Olympia D1 Souburgh D1 3-4
Zevenbergen D1 Walcheren D1 1-2
Udenhout D1 Feijenoord D1 1-1
Goes D1 DDHC D1 (2-3)INTERNET_RESULT
VRIJDAG 25 OKTOBER 2019
Gilze-Rijen D1 Tempo D1 0-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Souburgh D1 Zevenbergen D1 2-0
Walcheren D1 DDHC D1 1-1
Tempo D1 Goes D1 2-1
Gilze-Rijen D1 Udenhout D1 4-1
Feijenoord D1 Olympia D1 0-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
DDHC D1 Souburgh D1 1-1
Zevenbergen D1 Feijenoord D1 0-1
Olympia D1 Gilze-Rijen D1 4-0
Prinsenbeek D1 Tempo D1 2-1
Goes D1 Walcheren D1 1-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Feijenoord D1 DDHC D1 1-0
Souburgh D1 Walcheren D1 3-6
Prinsenbeek D1 Goes D1 5-1
Tempo D1 Udenhout D1 3-0
Gilze-Rijen D1 Zevenbergen D1 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Souburgh D1 Goes D1 5-2
Walcheren D1 Feijenoord D1 3-0
DDHC D1 Gilze-Rijen D1 3-0
Udenhout D1 Prinsenbeek D1 2-0
Olympia D1 Tempo D1 3-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Feijenoord D1 Souburgh D1 3-3
Prinsenbeek D1 Olympia D1 3-2
Tempo D1 Zevenbergen D1 2-0
Gilze-Rijen D1 Walcheren D1 2-5
Goes D1 Udenhout D1 3-2

Contact

Adres
Sportpark Het Schenge
Geldeloozepad 5d
4463 AD Goes

Postadres
Westhavendijk 70
4475AE, Wilhelminadorp

Sponsoren